تبلیغات
حیدر امیر حق
آخرین مطالب
برپایی مراسم پر فیض زیارت عاشورا در دهه اول ماه محرم در دارالصادقیون
وقتی حضرت آیت الله بیدآبادی (ره) قلب زن رقاص و اشرار را از شیطان تخلیه کرد
اطلاعیه مراسم جشن باشکوه عید غدیرخم
امروز چه قدر مدینه بوی غربت می دهد
بهرام گور و وزیر خائن
اطلاعیه برگزاری مراسم شهادت امام جعفر صادق علیه السلام
پایگاه فرهنگی مذهبی دارالصادقیون در روستای حسن آباد حضرت صادق الائمه علیه السلام افتتاح شد..
ولادت حضرت امام حسین (ع) ، حضرت ابوالفضل (ع) و حضرت امام سجاد (ع) ،روز جانباز و روز پاسدار گرامی باد
شهادت حضرت موسی بن جعفر علیه السلام تسلیت باد
میلاد مظهر علم و عزت و عدالت و سخاوت و شجاعت، اسد الله الغالب، علی بن ابیطالب، مبارک باد . . .
ولادت با سعادت دریای جود و سخاوت مبارک
پیامک روز مادر ( ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها )
سالروز وفات حضرت ام البنین مادر گرامی حضرت عباس (علیه السلام) تسلیت باد
گرامی باد یوم الله 22 بهمن
پیام تسلیت شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها
01:42 ب.ظ
548
پایگاه فرهنگی مذهبی دارالصادقیون در روستای حسن آباد حضرت صادق الائمه علیه السلام افتتاح شد..
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر شنبه ۹ تیرماه ۱۳۹۷ بعد از نماز مغرب و عشاء دفتر شورای مرکزی انجمن محبین حضرت صادق الائمه علیه السلام و صادقیه(سالن اجتماعات مذهبی) در روستای حسن آباد حضرت صادق الائمه علیه السلام با حضور مهندس بخشی بخشدار مرکزی و حجت الاسلام معافی امام جماعت مسجد اسماعیل آباد نوق شورا بخش مرکزی شوراهای اسلامی و دهیاران دهستان رضوان اسماعیل اباد وجمعی از قرآن دوستان و مردم روستا افتتاح گردید.

ساختمان پایگاه مذهبی دارالصادقیون که با هدف تکریم مقام عالی امام صادق علیه السلام و نشر معارف اهل بیت و بهره مندی از تعالیم قرآنی به عنوان یک مرکز فرهنگی میزبان برنامه‌های فرهنگی و مذهبی محله صادقیون می باشد. این ساختمان شامل دو طبقه میگردد که طبقه اول آن شامل صادقیه و دفتر شورای مرکزی انجمن محبین صادق الائمه علیه السلام در زمینی به مساحت ۱۵۰ متر مربع تکمیل گردیده است و طبقه فوقانی آن با هدف درمانگاه طب سنتی به متراژ ۱۰۰ متر برای انجام خدمات حجامت درمانی و زالو درمانی و ماساژ و بادکش در حال ساخت است و تا یکی دوسال آینده به بهره برداری خواهد رسید. در صادقیه روزها جلسات مذهبی برای خواهران و شبها برای برادران در نظر گرفته شده است. آموزش و قرائت قرآن ، فراگیری احکام ، جلسات آموزش خانواده ، برگزاری مراسم دعا و نیایش ، جلسات صادقیه،ختم ۳۰ جزء قرآن در ماه مبارک رمضان و برگزاری مناسبتهای ویژه ولادت و شهادت ائمه اطهار در طول سال از برنامه های این مکان میباشد. کلیه هزینه های ساختمان دارالصادقیون از موقوفه امام صادق علیه السلام تامین گردیده است که این موقوفه توسط احمد تقی نژاد واقف و متولی موقوفه صادقیه وقف گردیده است .

حجت الاسلام معافی امام جماعت مسجد جامع اسماعیل آباد نوق دراین مراسم گفت:در هر صورت برای محبوب شدن نزد خدا علاوه بر تزیین اعمال به صدق باید نسبت به انجام دادن کار خیر و با فضیلت از امروز و فردا کردن، غفلت و سستی پرهیز شود. مانند بحث نماز که علاوه بر خواندن، باید در اول وقت نیز خوانده شود. حال اگر انسانی در سایر اعمال و وظایفش نیز این‌گونه باشد، می‌تواند خود را جزء محبوبین حق تعالی قلمداد کند.