تبلیغات
حیدر امیر حق
آخرین مطالب
برپایی مراسم پر فیض زیارت عاشورا در دهه اول ماه محرم در دارالصادقیون
وقتی حضرت آیت الله بیدآبادی (ره) قلب زن رقاص و اشرار را از شیطان تخلیه کرد
اطلاعیه مراسم جشن باشکوه عید غدیرخم
امروز چه قدر مدینه بوی غربت می دهد
بهرام گور و وزیر خائن
اطلاعیه برگزاری مراسم شهادت امام جعفر صادق علیه السلام
پایگاه فرهنگی مذهبی دارالصادقیون در روستای حسن آباد حضرت صادق الائمه علیه السلام افتتاح شد..
ولادت حضرت امام حسین (ع) ، حضرت ابوالفضل (ع) و حضرت امام سجاد (ع) ،روز جانباز و روز پاسدار گرامی باد
شهادت حضرت موسی بن جعفر علیه السلام تسلیت باد
میلاد مظهر علم و عزت و عدالت و سخاوت و شجاعت، اسد الله الغالب، علی بن ابیطالب، مبارک باد . . .
ولادت با سعادت دریای جود و سخاوت مبارک
پیامک روز مادر ( ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها )
سالروز وفات حضرت ام البنین مادر گرامی حضرت عباس (علیه السلام) تسلیت باد
گرامی باد یوم الله 22 بهمن
پیام تسلیت شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها
02:28 ب.ظ
441
تضعیف جایگاه ولایت فقیه، خیانت به اسلام و کشور است .

به گزارش پایگاه مذهبی دارالصادقیون حضرت حجت الاسلام دکتر رجب زاده  ظهر امروز14آبان ماه 1395 در خطبه‌های نماز جمعه شهر صفائیه اظهار داشت:   این تقواست که انسان را حفظ می کند و نگه می دارد و در خلوت و جمع انسان را حفظ می کند.

امام جمعه صفائیه به جایگاه ولایت فقیه اشاره کرد و گفت: تبعیت از ولی فقیه در زمان پر برکت حضرت امام رضوان‌الله علیه خیر و برکات فراوانی را برای کشورمان داشته است به نحوی که کشور را از منجلاب فساد و از دست استعمار و یوغ استکبار نجات داد و برای مردم و کشور استقلال و آزادی را به ارمغان آورد.

دکتر رجب زاده تاکید کرد: البته این خود مردم بودند که با هدایت امام رضوان الله علیه به این قله‌های ارزشمند دست یافتند.

 رجب زاده گفت: پس از امام خمینی(ره) نیز مقام معظم رهبری قریب به ربع قرن سکاندار نظام و کشور در مواقع بسیار حساس بوده‌اند و با تدبیر و حکمت خود کشور را از گرداب‌ها نجات داده‌اند.

وی اضافه کرد: اگر نبود جایگاه مستحکم ولایت فقیه و پشتیبانی همه‌جانبه مردم، هریک از حوادثی که برای ملت و کشور پیش آمد، می‌توانست کشور را به ورطه سقوط برساند؛ بنابراین قدر این نعمت را باید دانست و اینگونه نباشد که به‌بهانه‌های مختلف جایگاه آن را تضعیف کنیم. امروز هر گونه سخنی به بهانه مسایل مختلف سیاسی و انتخابات که موجب تضعیف جایگاه ولایت فقیه شود، خیانت به اسلام، قرآن و کشور خواهد بود.

امام جمعه صفائیه  خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری همچنین به فرمایشات امام (ره) اشاره کردند و فرمودند هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید و این جمله ایشان از روی احساس نبوده بلکه پشتوانه علمی و تجربه بیش از ۷۰ سال دارد و از روی تعصب و ناراحتی ندارد.

وی افزود: رهبر انقلاب برجام را مثال زدند و گفتند: بدعهدی آمریکا در برجام را دیدید که مسئولین ما بارها رفتند و حضور داشتند اما عمل نکردند.
می خواهند القا کنند که حل مشکلات در گرو مذاکره با آمریکاست
دکتر رجب زاده ادامه داد، بنا به گفته رهبری اینها می خواهند القا کند که بدون آمریکا نمی توانند کاری کنند، می خواهد نفوذ کنند و القا کنند که حل مشکل در گرو مذاکره با آمریکاست و آنها ۷۰ سال بلعیدند و بردند و خوردند و الان جوانان ما مشکل دارند.
دکتر رجب زاده با بیان اینکه رهبری فرمودند که حل مشکل کشور با مسئولین است، ببینید الان ایران کجا ایستاده است، افزود: امروزی خیلی از کشورها و خود غربی ها می گویند در بعضی مسائل تا ایران وارد نشود ما نمی توانیم کاری کنیم.
خطیب جمعه شهر صفائیه اذغان داشت: به گفته رهبری، امروز ایران به عنوان یک ابر قدرت در منطقه مطرح است و روز به روز بر اقتدار ما افزوده می شود و رهبری بر اعتماد به درون توسط مسئولین تاکید کردند.
حجت الاسلام دکتر رجب زاده خاطرنشان کرد: به رشد شتاب علمی در جامعه باید توجه شود، تقویت باورها در جامعه بخصوص در مقابله با نفوذ آمریکا باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و مسئولین ما باید باور کنند که می‌توانند روی پای خودشان ایستاده و مشکلات را بدون در نظر گرفتن آمریکا حل کنند.
وی خطاب به مسئولین اظهار کرد: خود را باور کنید، ما می‌توانیم در مقابل مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، بایستیم و آنها را به خوبی حل و فصل کنیم، نیازی هم به مذاکره با آمریکا نیست؛ باید همه اینها از خانواده، مدرسه‌ها و دانشگاه‌ها نشأت گیرد.
خطیب جمعه صفائیه ادامه داد: رهبری فرموده‌اند کتاب‌هایی در خصوص جنایات آمریکا در کشور ما وجود دارد، اما نمی‌دانیم که چرا در مدرسه‌ برای دانش‌آموزان تدریس نمی‌شود؟
وی افزود: راهبرد مهم و اساسی رژیم آمریکا، ایران هراسی در منطقه و تضعیف روحیه انقلابی در میان مسئولان و کارگزاران در داخل است، اصولا مهم‌ترین مخاطب بیانات رهبر حکیم انقلاب در باب لزوم ترویج روحیه انقلابی در جامعه و نهادینه کردن فرهنگ انقلابی بودن و انقلابی عمل کردن ائمه جمعه هستند که غفلت از این معنا خسارت‌های جبران ناپذیری برای انقلاب اسلامی خواهد داشت.
امام جمعه بخش فردوس اضافه کرد: امروز نظام سلطه و استکبار جهانی با تمام قوا علیه ارزش‌های دینی به ویژه نظام دینی و ولایی ما به میدان آمده است و از همه ترفندها از جمله نفوذ فرهنگی برای ضربه زدن به حکومت دینی استفاده می‌کند.
رجب زاده تصریح کرد: دشمن سالیان متمادی است در جنگ نرم و فضاهای مجازی تلاش می‌کند ناکارآمدی و عدم موفق بودن نظام اسلامی را در اذهان جوانان این مرز و بوم القاء کند.
دکتر رجب زاده گفت: اقتدار سیاسی و دفاعی و قدرت بازدارندگی نظام دشمن در تهاجم نظامی، ناکام و ناتوان کرده و سایه جنگ را از کشور دور کرده است، آمریکا با بدعهدی در برجام ثابت کرد دشمن کینه توز است و هدف آنها از مذاکرات و توافق هسته‌ای با ایران و کم رنگ کردن شعار انقلابی‌گری و القای این که با شعارهای انقلابی نمی‌توانید با جهان و نظام بین‌ الملل تعامل داشته باشید که متاسفانه در برخی از محافل سیاسی کسانی هستند که می‌گویند انقلابی‌گری با مدیریت نظام قابل جمع نیست.
وی ادامه داد: یکی از اهداف مهم نفوذ فرهنگی دشمن، جوانان و نوجوانان هستند که دشمن با گسترش فضاهای مجازی درصدد به انحراف کشاندن نسل پویا و بالنده جوان است بنابراین وظیفه اصلی آموزش و پرورش که میلیون‌ها جوان و نوجوان مخاطبان آنها هستند این است که با برنامه‌ریزی‌های دقیق ارزش‌های اسلامی و انقلابی را به نسل جوان منتقل کنند.
دکتر رجب زاده  با اشاره به ۷ صفر شهادت آیت الله مرعشی، گفت: کتابخانه این عالی گرانقدر بعد از کتاب خانه حضرت رضا (ع) جزو ذخایر کشور است و این کتابخانه یکی از خدمات بزرگ ایشان بود.
دکتر رجب زاده یادآور شد: نهم صفر شهادت عمار یاسر است که در رکاب امیرالمومنین(ع) بود که مقام معظم رهبری فرمود، عین عمار یاسر در جریان فتنه، بصیر باشید و بصیرت عمار را مثال زد.